Biz Kimiz
ErsanHome 1929’dan günümüze, 100 yıla yaklaşan yolcuğu boyunca dürüst ve yenilikçi anlayışı ile sektöründe her zaman öncü firma olmuştur. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve müşteri merkezli hizmet anlayışını ilke edinmiş olup geniş yelpazemizdeki ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

1929 yılında kurucusu Fevzi Ersan tarafından Ersan Ticaret ismi ile Tokat’ta faliyetine başlıyan mutfak eşyası, kırtasiye, kına mağzemesi, hırdavat gibi bir çok çeşiti barındıran, herkesin ihtiyacını karşılıyan bir işletme iken, 1955 yılında 2ci kuşak Mehmet Ersan tarafından mutfak eşyaları yelpazesi genişletilerek ve 1980 yılında 3cü kuşak Ömer Nuri Ersan tarafında yeniliklerle Ersan Züccaciye ismi ile sektörde uzmanlaşarak 4cü kuşak Fevzi Ersan’la birlikte ErsanHome ismi ile devam etmektedir.Tokat’ta bulunan cadde mağzalarımız yanı sıra online mağzamızla’da sizlere her kolaylığı sağlamakta ve tüm Dünya’ya hizmet vermekteyiz.

Yurtiçi Pazarında, E-Ticaret platformlarında ise Trendyol, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor, Amazon, N11, Akakçe, Alınıyor, Pazarama, Çiçek Sepeti, Morhibo, Fırsat Bu Fırsat, Epttavm olarak sarışlarımıza devam etmekteyiz.